top of page
bANNER.jpg
DEGUSTAČNÍ plavba.png

Pivní degustace

s vyhlídkovou plavbou
a živou hudbou

Milovníci piva a dobré zábavy, máme pro vás úžasnou novinku! Připravili jsme pro vás nezapomenutelný zážitek - Samson plavbu s degustací piva a živou rockovou hudbou!

 

Vyplouváme z Českých Budějovic směrem na Hlubokou a zpět. Čeká vás příjemná plavba, při které budete mít možnost ochutnat ty nejlepší piva z nabídky Samson a užít si skvělou atmosféru za doprovodu rockové kapely.

řeka

Co je v ceně palubního lístku.

Welcome Drink: Na přivítanou vás čeká osvěžující welcome drink. 

Bezedný Kelímek na Pivo: 

Ano, slyšíte správně! V ceně palubního lístku získáte bezedný kelímek na pivo. To znamená, že vaše sklenice bude plná po celou dobu plavby, dokud se nerozhodnete, že už jste opravdu ochutnali dost (pokud je to vůbec možné).

 

Degustace 3 Druhů Samson piva s povídáním:

Připravte se na cestu za poznáním tří vynikajících druhů Samson piva. Naši pivovarští experti vám nejen nalijí, ale také vás provedou historií a výrobou tohoto tekutého zlata. Budete se cítit jako skuteční pivní znalci.

Plavba z Českých Budějovic na Hlubokou a Zpět: 

Nechte se unášet po vlnách Vltavy z malebných Českých Budějovic na Hlubokou a zpět. Užijete si nádherné výhledy a čerstvý vzduch, který vás dokonale osvěží.

Rocková Skupina:

Co by to bylo za plavbu bez pořádné dávky rockové hudby? Během plavby vám bude hrát živá rocková skupina, která zajistí tu správnou atmosféru a roztančí vás na palubě.

Reklamní dárek:

Součástí každého lístku je navíc reklamní dárek, který vám vykouzlí úsměv na tváři a zanechá krásnou vzpomínku na Samson plavbu. 

cena palubního lístku je 890 Kč/osobu

Bůček pro námořníky.

Pokud během plavby dostanete chuť na něco výjimečného, máme pro vás speciální nabídku: Na palubě si budete moct zakoupit bůček na černém pivě Samson s domácím chlebem z místní pekárny. Tento pokrm je připravený s láskou a péčí, aby dokonale ladil s naším vynikajícím pivem.

Kdy to všechno začne?

Datum: Sobota, 29. června 2024

Odkud vyplouváme?

 Místo: Z mole vedle Dlouhého mostu v Českých Budějovicích

odkaz na nástupiště

Čas vyplutí a návratu:

Vyplouváme: 17:00 (buďte tam včas, nečekáme na opozdilce – pivo a rocková hudba musí začít včas)

Návrat nejpozději: 21:00 (ale nebojte, večer je ještě mladý, můžete pokračovat v zábavě v městě)

Trasa plavby:

Vyplujeme z Českých Budějovic následně pojedeme přes České Vrbné až na Hlubokou nad Vltavou a poté zpět do Českých Budějovic

Kde si zakoupit palubní lístek?

1. Online na našich stránkách na odkazu palubní lístek

Nejjednodušší způsob, jak si zajistit lístek, je přímo zde na našich webových stránkách. Stačí pár kliknutí a vaše místo na palubě je rezervované! Nemusíte nikam chodit ani telefonovat, vše vyřídíte pohodlně online.

2. Na portálu www.cbsystem.cz

Další možností je zakoupit své lístky na portálu www.cbsystem.cz. Tento portál nabízí jednoduchý a rychlý způsob, jak si zajistit vstupenky na naši plavbu. Stačí vyhledat Samson Plavbu a postupovat podle pokynů na stránce.

3. Osobně v Degustovně

Preferujete osobní kontakt? Žádný problém! Lístky si můžete vyzvednout osobně v naší Degustovně. Stačí si předem domluvit termín telefonicky a my vám rádi připravíme vaše lístky k vyzvednutí. 

Jak nás kontaktovat?

Pokud máte jakékoli otázky nebo potřebujete s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Nečekejte a Zarezervujte si Svůj Lístek Ještě Dnes!

Nechte se unášet vlnami Vltavy s pivem v ruce, užijte si skvělou hudbu a nezapomenutelné okamžiky. Rezervujte si své místo na Samson Plavbě co nejdříve, aby vám nic neuniklo.

TEAMBULDING / SOUKROMÉ AKCE

Představte si, jaký dojem uděláte na svůj tým, když je vezmete na plavbu plnou skvělého piva, chutného jídla a úžasných zážitků. Samson Plavba nabízí unikátní možnost pronájmu lodi pro váš team building. Je to perfektní způsob, jak posílit vztahy ve vašem týmu a zároveň si užít den plný zábavy a pohody.

Pro bližší informace nás kontaktuje.

Chcete vědět více o Degustačních plavbách?

Chtěli byste soukromou akci na lodi, tak nám napište.

Děkujeme za dotaz

Kudy z nudy BANNER.png
bottom of page